اوج فلسفه و عرفان در برخی مطالب و مبانی آقایان صمدی آملی و حسن زاده

اوج فلسفه و عرفان در برخی مطالب و مبانی آقایان صمدی آملی و حسن زاده

تذکـر: فایل صوتی موجود است، برای شنیدن روی هر کدام کلیک کنید.
شمر و قاتلان امامان علیهم السلام بهشت می روند


قبل از این که ما برویم بهشت می بینیم یزید و این ها رفته اند . ما می گوییم الان ما چقدر باید متشکر شمر و عمر سعد باشیم؟ اگر شمر آن روز آقا را رها می کرد چه فرقی می کرد؟ چهار روزی عمرشان اضافه تر! مردم چون حرف نشنیده اند خیال می کنند که این ها ضد دینی شد. همه روز قیامت می گوییم که حق شمر هم هست که این همه بالا بیاید. ایشان باعث شد ما الان این جا آمدیم. تمام در می روند از جهنم، فقط مقام خلود در جهنم برای چهارتا می ماند که در زیارت عاشورا فرمود: اللهم العن اولا ثم الثانی و الثالث و الرابع. ما بقی همه در می روند! یعنی فرعونها در می روند، نمرودها در می روند، شدادها در می روند، هارون الرشیدها در می روند، مأمونها در می روند ... پیغمبر که شجره طیبه ... آن چهارتا هم که شجره خبیثه ... یک درخت کثیفی هستند که باید باشند، جهنم نظام هستی همین چند تایند، همین یک درخت است، و بقیه همه درخت محمدی اند.
فایل صوتی(کلیک کنید)


ما هم می توانیم پیغمبر و امیرالمؤمنین و فاطمه زهرا شویم:

ما تمام در این مسیریم تا پیغمبر بشویم، تا امیرالمؤمنین بشویم، تا فاطمه زهرا بشویم ... برو بالا! می توانی بالا بروی، این حرف ها چیه؟ مگر حضرت علامه حسن زاده را از فولاد ساخته اند و بنده و شما را مثلا از چدن ساخته اند؟!... مگر خاتم انبیاء را مثلا از بهشت آورده اند ساخته اند و ما را از این جا؟! رفته اند و انبیاء الهی و اولیای الهی شده اند ... نفرمایید که این ها مال ائمه است! این ها مال انبیا است! نخیر! مال جنابعالی چرا نباشند؟ چرا شما نتوانیم؟ چرا ما نتوانیم.

فایل صوتی(کلیک کنید)


امام حسین و یزید و موسی و فرعون در آخر یکی اند:

تولی و تبری امری ابتدایی است. حالا که رفتند رحمت للعالمین دیگر تولی تبری نیست. اگر موسی تنزل پیدا کند می بیند که با فرعون جنگ دارد، وقتی که همین موسی بالا می رود می بیند اصلا فرعونی نبود ... در زیارت عاشورا می گویند بگو اللهم العن معاویه، بگو یزید بن معاویه، بگو شمرا ، بگو آل سفیان، بگو فلان! نگویی که آقا چرا مقام فنای در ذات را نمی گویید؟ می گوییم این مال آنجا نیست ... تو تنزل کرده ای داری امام حسین را جدا می بینی، و داری یزید را جدا می بینی این جا اختلاف مشهود است... و لذا به من و شما فرموده اند بگو اللهم العن معاویه. بله می خواهی بفرمایی که اصلا معاویه ای نمی بینم! حسینی نمی بینم! جز یک ذات حقیقی غیر متناهی وجود چیز دیگری من شهود ندارم! ... لذا مشاهده می کنیم موسی هم دارد می آید، اتفاقاً پشت سرش فرعون هم دارد می آید وارد بهشت بشود...اِ! تو داری کجا می آیی؟! می گوید آقا آن اختلافی که تو دید ه بودی مال دنیا بود! این اختلاف الان نیست. بله منتهی حرف را جایی نگویید گرفتار می شوید ... این جا اختلاف باید باشد طوری که ابی عبدالله هم شمشیر می کشد، دارد می کشد، آن هم در طرف مقابل شمشیر کشیده دارد می کشد... حالا رفتیم متن ذات وجود را مشاهده می کند ... نه اوصاف متمایز می بیند، نه افعال مختلف مشاهده می کند، اصلا یک ذات است، وجود است، یک وجود صمدی قرآنی است، قل هو الله احد، الله الصمد.

فایل صوتی(کلیک کنید)

آقای حسن زاده قرآن ، و لی خدا ، و پاکند

اگر به تشخیص نرسیده ایم آقا (حسن زاده) ولی الله است ول کن برو! بیخود معطل نباش! برو دنبال کارت ... یکی از عزیزان خواب می بیند ...حضرت امام زین العابدین علیه الصلاة و السلام به آقا می فرمایند شما باید جلو بایستید ما هم پشت سر شما نماز بخوانیم ... باید ولی خدا باشد تا امام ولی دیگر بشود ... حالا این نه به این معنی باشد که ما می خواهیم بگوییم نعوذبالله آقا از امام سجاد بالاتر است ... این به این معنی است که امام سجاد ولایت آقا را امضا می کند. این آقا چون ولی الله شده من پشت سرش حاضرم نماز بخوانم. چون آقا پاکند و مطهرند لایسمه الا المطهرون ... چون آقا قرآن است.

فایل صوتی(کلیک کنید)
فایل صوتی(کلیک کنید) (قرآن بودن)

خواندن 525 دفعه
Share this article

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

آيت الله حاج شيخ علي صافي اصفهاني(سرپرست مجموعه ي دارالصادق اصفهان)

مؤسسه دارالصادق (عليه السلام) با قاطعيت تمام اعلام مي کند که يکي از اهداف اين مؤسسه مبارزه فرهنگي با انحراف و منحرف و با بدعت ها و پاسداري قاطع از مکتب نوراني اهل بيت(عليهم السلام) است و تنها به قرآن و عترت تکيه دارد و از آنها کمک مي گيرد و لاغير، لذا در اين راه مقدس هيچگونه ترس و واهمه اي به خود راه نمي دهد و...

ادامه مطلب...

تماس با ما

home-icon- اصفهان، چهارراه عسگریه ، خیابان صغیر اصفهانی ، ابتدای کوچه لاله ، پلاک 70 ، دارالصادق اصفهان

 telephone  32317981 ، 03132317982  

 

   linkdin2  googleplus22  telegram4  twitter2  instagram2  facebook2

 

آمار بازدید کنندگان

امروز1243
دیروز1333
این هفته7456
این ماه17355
جمع بازدیدها866288

1397-08-27
Top