نفوذ صوفیان فرقه ذهبیه در سایت حوزه علمیه ی قم  (hawzah.net)


 
ترویج فرقه ی ذهبیه در سایت حوزه علمیه قم (hawzah.net)


یکی از خطرناک ترین و منحرف ترین فرق صوفیه، فرقه ذهبیه است که توانسته در طی چند دهه اخیر، به صورت مخفیانه و چراغ خاموش، در بسیاری از مراکز فرهنگی-دینی نفوذ کند و به جذب عوام بپردازد.
اخیرا مشاهده شده که مراکز وابسته به حوزه علمیه از جمله سایت حوزه دات نت (www.hawzah.net) نیز خواسته یا ناخواسته به تبلیغ و ترویج این فرقه ضاله دامن زده اند.

واکاوی فعالیت های خزنده فرقه کمیلیه


مقدمه :


در گستره تاریخ تشیع فقهاء و متکلمین شیعی با براهین محکم عقلی ، مبانی فرقه های انحرافی را رد و ابطال کرده و با بینش حکیمانه بدعت گذاران را رسوا نموده اند . بحمدالله روشنگری خالصانه آنها موجب آگاهی روزافزون شیعیان شده است .

سَران مزور فرقه های ضاله نیز تا حدی که امکان داشته سکوت نکرده و با تزویرهای گوناگون اهداف خبیثانه و فریبکارانه اربابان پشت پرده یا خودشان را دنبال کرده اند .

درباره ما

آيت الله حاج شيخ علي صافي اصفهاني(سرپرست مجموعه ي دارالصادق اصفهان)

مؤسسه دارالصادق (عليه السلام) با قاطعيت تمام اعلام مي کند که يکي از اهداف اين مؤسسه مبارزه فرهنگي با انحراف و منحرف و با بدعت ها و پاسداري قاطع از مکتب نوراني اهل بيت(عليهم السلام) است و تنها به قرآن و عترت تکيه دارد و از آنها کمک مي گيرد و لاغير، لذا در اين راه مقدس هيچگونه ترس و واهمه اي به خود راه نمي دهد و...

ادامه مطلب...

تماس با ما

home-icon- اصفهان، چهارراه عسگریه ، خیابان صغیر اصفهانی ، ابتدای کوچه لاله ، پلاک 70 ، دارالصادق اصفهان

 telephone  32317981 ، 03132317982  

 

   linkdin2  googleplus22  telegram4  twitter2  instagram2  facebook2

 

آمار بازدید کنندگان

امروز1353
دیروز1347
این هفته2700
این ماه31669
جمع بازدیدها469203

1396-11-03
Top