مواضع روشن مؤسـسه ي دارالصـادق و فصـلنامه ي نورالصـادق(عليه السلام)

آيت الله حاج شيخ علي صافي اصفهاني(سرپرست مجموعه ي دارالصادق اصفهان):

مؤسسه دارالصادق (عليه السلام) با قاطعيت تمام اعلام مي کند که يکي از اهداف اين مؤسسه مبارزه فرهنگي با انحراف و منحرف و با بدعت ها و پاسداري قاطع از مکتب نوراني اهل بيت(عليهم السلام) است و تنها به قرآن و عترت تکيه دارد و از آنها کمک مي گيرد و لاغير، لذا در اين راه مقدس هيچگونه ترس و واهمه اي به خود راه نمي دهد و به تهديدها و تطميع ها و تندي ها و شايعه سازي ها و التماس و جزع ها اعتنايي ندارد فقط و فقط سر تسليم مطلق در برابر وجود مقدس امام بحق ناطق حضرت جعفر بن محمدالصادق(عليهما السلام) دارد و در پي انجام وظيفه ي شرعي است که به دوش دارد اگر چه حتي يک نفر هم هدايت نشود و همه ي دنيا هم از ما بيزار شوند.


ما مفتخريم که پيرو آن عرفان راستيني هستيم که امام العارفين آن يعني حضرت اميرالمؤمنين علي(عليه السلام) مي فرمايد:

((لا يزيدني كثره الناس حولي عزه و لا تفرقهم عني وحشه))؛

نه انبوه انسان هايي که اطرافم را گرفته اند و از من هواداري مي کنند به عزت من مي افزايد و نه جدايي آنها از من و گوشه نشيني ام مرا به وحشت مي اندازد. عزت براي دارالصادق همين بس که امامش و پير و مرادش و قطبش و هستيش و وجودش و همه چيزش حضرت امام جعفر صادق(عليه السلام) است و تنها به او فکر مي کند و از او دستور مي گيرد و به ياد او زنده است و تنها به او سر مي سپارد و به اين سرسپردگي نيز مباهات مي کند.

از خداوند متعال مي خواهيم که به ما کمک کند تا در راه انجام وظيفه خسته و مانده نشويم و شانه از زير بار مسؤليت هاي شرعي خالي نکنيم.

خواندن 1661 دفعه
Share this article

دیدگاه‌ها   

0 # پادیاوند 1396-03-12 19:33
به نام خدا

آیا اینکه می گویند پدر علامه دهر حسن حسن زاده آملی هم مانند پدر بزرگ لاریجانی ها مسلمان نبوده و یهودی بوده است حقیقت دارد ؟ آیا در اسلام نیامده اگر کافری مسلمان شد به مسجد راهش دهید ولی وی را پیشنماز مسجد نکنید ؟ شاید در فقه جواهری این بوده ولی در فقه پویا اشکال شرعی ندارد ؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

آيت الله حاج شيخ علي صافي اصفهاني(سرپرست مجموعه ي دارالصادق اصفهان)

مؤسسه دارالصادق (عليه السلام) با قاطعيت تمام اعلام مي کند که يکي از اهداف اين مؤسسه مبارزه فرهنگي با انحراف و منحرف و با بدعت ها و پاسداري قاطع از مکتب نوراني اهل بيت(عليهم السلام) است و تنها به قرآن و عترت تکيه دارد و از آنها کمک مي گيرد و لاغير، لذا در اين راه مقدس هيچگونه ترس و واهمه اي به خود راه نمي دهد و...

ادامه مطلب...

تماس با ما

home-icon- اصفهان، چهارراه عسگریه ، خیابان صغیر اصفهانی ، ابتدای کوچه لاله ، پلاک 70 ، دارالصادق اصفهان

 telephone  32317981 ، 03132317982  

 

   linkdin2  googleplus22  telegram4  twitter2  instagram2  facebook2

 

آمار بازدید کنندگان

امروز129
دیروز814
این هفته4533
این ماه13620
جمع بازدیدها891934

1397-09-24
Top