نامه ی آیت الله حاج سید حسین تقوی دهاقانی از فقیهان فیلسوف و اساتید خارج حوزه علمیه قم در مورد مجله ی نورالصادق

مجموعه ­ی دارالصادق قهرمانانی در عصر انتظار هستند
بسم الله الرحمن الرحیم
سرپرست محترم فصلنامه گران سنگ نورالصادق علیه السلام
سلامی آمیخته به عنصر صداقت و اکسیر اعظم محبّت بر شما و حواریّون نورالصادق علیه السلام

… من مجموعه شما را قهرمانانی در عصر انتظار می نامم که به دنبال بسیج لشکر علمی بر آمده اید تا نگذارید سارقان حرفه ای هر روز و هر شب معارف آل الله را به مسلخ برده و سر آن را همانند سر امام حسین علیه السلام، به بالای دار ببرند و در پائین دار در جشن حزبی تصوفّی و تفلسفی خود غوطه ور گردند.
امیدوارم شروع خوب شما پایان خوش تری به ارمغان آورد و آخر کار شما به آخرت ختم گردد. آری این فصلنامه بوی معارف اهل بیت علیه السلام از آن استشمام می شود و انّی لاجد ریح علوم محمد و آل محمد لولا ان یفنّد وننی السفهاء.
و باز رجاء واثق دارم که این دفتر نامه شما شاخ زیتونی باشد که لا شرقیة و لا غربیة و علم صحیحی باشد بدون گرایش به علوم یونان قدیم و ایران باستان (شرق و غرب) و کتاب نامه ای باشد از زلات روشنفکری به دور و از ضلالت مزمنه­ی ((دین الله یعرف بالرجال)) مصون. آن رجالی که با زلات خویش غرق شده و دیگران را غرق می کنند و با تخطّی از منشور جاودانه قرآن و عترت و گرفتار شدن در امواج تصوف و گرداب تفلسف کشتی دین را در دریای ضلالت رها می سازند و شما بیایید با تبری از این اشباح العلماء به سفینة النجاة سوار شده و هر تر و خشکی و ریز و درشتی را با میزان و القسطاس المستقیم ارزیابی نموده و خود و دیگران را به ساحل نجات و امن و امان برسانید و بدانید لا خوف علیکم و لا تحزنون و لا تزلون و لا تضلّون.

قم ـ ایام شهادت ام الائمه سلام الله علیها
اقّل الطلبة : سیـد حسیـن تقـوی دهـاقانی

خواندن 1091 دفعه
Share this article

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

آيت الله حاج شيخ علي صافي اصفهاني(سرپرست مجموعه ي دارالصادق اصفهان)

مؤسسه دارالصادق (عليه السلام) با قاطعيت تمام اعلام مي کند که يکي از اهداف اين مؤسسه مبارزه فرهنگي با انحراف و منحرف و با بدعت ها و پاسداري قاطع از مکتب نوراني اهل بيت(عليهم السلام) است و تنها به قرآن و عترت تکيه دارد و از آنها کمک مي گيرد و لاغير، لذا در اين راه مقدس هيچگونه ترس و واهمه اي به خود راه نمي دهد و...

ادامه مطلب...

تماس با ما

home-icon- اصفهان، چهارراه عسگریه ، خیابان صغیر اصفهانی ، ابتدای کوچه لاله ، پلاک 70 ، دارالصادق اصفهان

 telephone  32317981 ، 03132317982  

 

   linkdin2  googleplus22  telegram4  twitter2  instagram2  facebook2

 

آمار بازدید کنندگان

امروز129
دیروز814
این هفته4533
این ماه13620
جمع بازدیدها891934

1397-09-24
Top