چاپ کردن این صفحه
شکست و عقب نشيني آقاي واسطي و مؤسسه راهبردي مطالعات ديني مشهد در مناظره با آقاي نصيري

شکست و عقب نشيني آقاي واسطي و مؤسسه راهبردي مطالعات ديني مشهد در مناظره با آقاي نصيري

نتیجه ی مناظره ی جناب آقای دکتر نصیری با جناب واسطی شکست اساسی جناح فلسفه و عرفان بود و این شکست باعث شد که هواداران معارف بیگانه ا ز ادامه ی مناظرات فرار کنند.
اولا اشکالات آقای نصیری به آقای واسطی در غایت استحکام و اتقان بود اما متأسفانه آقای واسطی هیچ کدام از این اشکالات اساسی را پاسخ نگفتند.

ثانیا قرار بود جلسات ادامه پیدا کند اما متاسفانه از آنجا که مؤسسه میزبان شدیدا شکست فلاسفه را دید اقدام به تعطیل نمودن جلسات نمود.

ثالثا آقای واسطی در دفاع از خود به مطالبی استشهاد نمودند که واقعاً مایه آبروریزی فلاسفه بود که انشاءالله در جلسه ای که توسط دارالصادق اصفهان علیه السلام برگزار خواهد شد تبیین خواهد گشت.

خلاصه، در اين مناظره که تصويري جلسات آن تقديم ميشود جناب آقای دکترنصیری به تمامی اشکالات آقاي واسطي پاسخ گفتند، اما ایشان به هيچيک از اشکالات مبنايي آقاي نصيري پاسخ ندادند، و مانند هميشه فقط به حواشي پرداختند، و در نهايت از محدوديت وقت در آخر جلسه سوم استفاده کرده و اشکالات واهي جديدي را مطرح کردند که پاسخ های دندان شکنی وجود داشت که فرصت نبود، و بر خلاف قرار قبلی ، از ادامه جلسات و شنيدن پاسخهاي آقاي نصيري امتناع ورزيدند!

ما ايشان و ساير مدافعان عقيده به يکي بودن خالق و مخلوق، و ساير عقايد نادرست فلسفي و عرقاني را به ادامه جلسات مناظره، و تصحيح عقايد خود بر اساس برهان و عقل و کتاب و سنت دعوت ميکنيم.


دارالصادق اصفهان آمادگی کامل خود را برای ادامه ی این مناظره اعلام می دارد.

خواندن 897 دفعه
Share this article