پیام تسلیت مجـموعه دارالصـادق اصـفهان به مناسبت ارتحال آیت الله سید عبدالرسول شریعتمداری

مجمومه دارالصادق اصفهان ارتحال ملکوتی عالم ربانی و فقیه صمدانی و شاگرد صادق امام صادق علیه السلام حضرت آیت الله حاج سید عبدالرسول شریعتمداری را به حضرت بقیة الله الاعظم اروحنا فداه و به حوزه های علمیه ی شیعه و آنان که از صراط مستقیم اهل بیت علیهم السلام منحرف نشده اند و سر به بیگانگان مخصوصاً فلاسفه و عرفای التقاطی نسپرده اند تسلیت عرض می نماید.

آیة اللّه سید عبد‌الرسول شریعتمدارى از اساتید و فضلاى حوزه، پس از عمرى تلاش و مجاهدت در عرصه ترویج و تبلیغ دین، پنج‌شنبه 19 خرداد در سن 81 سالگى در قم دارفانى را وداع گفت و به لقاء‌اللّه پیوست.
این عالم فقید مدتى را در نجف اشرف از محضر آیات عظام سید محسن حکیم، سید ابوالقاسم خویى و امام خمینى‌ قدس‌سرهم بهره‌هاى علمى فراوانى برد.

یادآور می شود:

آیت الله شریعتمداری از دوستان قدیمی مرحوم آیت الله العظمی حاج شیخ حسن صافی اصفهانی بود که در نجف اشرف با ایشان و مرحوم حاج آقا مصطفی خمینی و مرحوم حاج شیخ علی اصغر شاهرودی یک بحث تفسیری داشتند.

خواندن 287 دفعه
Share this article

درباره ما

آيت الله حاج شيخ علي صافي اصفهاني(سرپرست مجموعه ي دارالصادق اصفهان)

مؤسسه دارالصادق (عليه السلام) با قاطعيت تمام اعلام مي کند که يکي از اهداف اين مؤسسه مبارزه فرهنگي با انحراف و منحرف و با بدعت ها و پاسداري قاطع از مکتب نوراني اهل بيت(عليهم السلام) است و تنها به قرآن و عترت تکيه دارد و از آنها کمک مي گيرد و لاغير، لذا در اين راه مقدس هيچگونه ترس و واهمه اي به خود راه نمي دهد و...

ادامه مطلب...

تماس با ما

home-icon- اصفهان، چهارراه عسگریه ، خیابان صغیر اصفهانی ، ابتدای کوچه لاله ، پلاک 70 ، دارالصادق اصفهان

 telephone  32317981 ، 03132317982  

 

   linkdin2  googleplus22  telegram4  twitter2  instagram2  facebook2

 

آمار بازدید کنندگان

امروز1239
دیروز835
این هفته2074
این ماه32096
جمع بازدیدها107412

1398-05-01
Top