شرکت آیت الله سید جعفر سیدان در مراسم تشییع پیکر آیت الله امامی

اندیشمند بزرگ معاصر حضرت آیت الله حاج سید جعفر سیدان بعد از ظهر روز شنبه 89/12/14برای شرکت در مراسم تشییع و خاک سپاری جنازه ی مطهر زعیم حوزه علمیه اصفهان حضرت آیت الله حاج آقا حسن فقیه امامی قدس سره الشریف در رأس هیئتی از مشهد مقدس وارد فرودگاه اصفهان شد و مورد استقبال مدیر و سایر اعضای دارالصادق واقع شد.
ایشان سپس راهی مجموعه دارالصادق اصفهان شدند و با آیت الله حاج شیخ علی صافی اصفهانی سرپرست مجموعه دارالصادق اصفهان دیدار و گفتگو کردند.

حضرت آیت الله حاج سید جعفر سیدان طی مدت 48 ساعت که در اصفهان مهمان دارالصادق بودند همراه با سرپرست مجموعه دارالصادق اصفهان در مراسم تشییع پیکر مقدس زعیم حوزه علمیه اصفهان حضرت آیت الله فقیه امامی قدس سره الشریف و همچنین در مراسم ختم آن مرحوم شرکت کردند و در مورد شخصیت شگفت انگیز مرحوم آیت الله امامی مطالب پر محتوایی را ارائه دادند.

حضرت آیت الله سیدان نیز در مجلسی که در مسجد حاج آقا عطا برای عمامه گذاری حضرت حجت الاسلام والمسلمین آقای حاج آقا محمد فقیه امامی فرزند دوم آن مرحوم و جایگزین کردن حضرت حجت الاسلام والمسلمین آقای حاج آقا مهدی فقیه امامی فرزند ارشد آن مرحوم به امامت مسجد حاج آقا عطا برگزار شده بود شرکت نمودند.

خواندن 418 دفعه
Share this article

درباره ما

آيت الله حاج شيخ علي صافي اصفهاني(سرپرست مجموعه ي دارالصادق اصفهان)

مؤسسه دارالصادق (عليه السلام) با قاطعيت تمام اعلام مي کند که يکي از اهداف اين مؤسسه مبارزه فرهنگي با انحراف و منحرف و با بدعت ها و پاسداري قاطع از مکتب نوراني اهل بيت(عليهم السلام) است و تنها به قرآن و عترت تکيه دارد و از آنها کمک مي گيرد و لاغير، لذا در اين راه مقدس هيچگونه ترس و واهمه اي به خود راه نمي دهد و...

ادامه مطلب...

تماس با ما

home-icon- اصفهان، چهارراه عسگریه ، خیابان صغیر اصفهانی ، ابتدای کوچه لاله ، پلاک 70 ، دارالصادق اصفهان

 telephone  32317981 ، 03132317982  

 

   linkdin2  googleplus22  telegram4  twitter2  instagram2  facebook2

 

آمار بازدید کنندگان

امروز589
دیروز1260
این هفته1849
این ماه12311
جمع بازدیدها261700

1398-09-19
Top