گفت‌وگوى آیة‌ الله العظمى سیستانى با رهبر شیعیان بحرین

آیة‌ اللّه‌ العظمى سید على سیستانى، 12 شهریورماه، در گفت‌و‌گوى تلفنى با آیة‌ اللّه شیخ عیسى قاسم، رهبر شیعیان بحرین، اوضاع مسلمانان و انقلاب مردمى این کشور را مورد بحث و بررسى قرار دادند.

به گزارش خبرگزارى قرآنى ایران (ایکنا) به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانى البیان، آیة‌ اللّه‌ العظمى سیستانى در این گفت‌و‌گوى تلفنى، وضعیت جسمانى و سلامت آیة‌ اللّه عیسى قاسم را جویا شدند و اوضاع مسلمانان جهان به‌ویژه مسائل مربوط به ملت بحرین و انقلاب مردمى این کشور را بررسى کردند.

معظم‌ له ضمن دعا براى رفع مشکلات مؤمنان، تأکید کردند: ما اوضاع امت اسلام را پى‌گیرى کرده و براى حمایت از مسائل مسلمانان، وحدت آنان و حل بحران کشور بحرین، تلاش مى‌کنیم.

آیة‌ اللّه عیسى قاسم نیز ضمن اطمینان از سلامتى آیة‌ اللّه‌ العظمى سیستانى، از مرجع عالى‌ قدر شیعه، به خاطر این تماس تلفنى قدردانى کرد و آن‌را مایه افتخار خود دانست.

رهبر شیعیان بحرین در پایان از آیة‌ اللّه‌ العظمى سیستانى به خاطر حمایت معظم‌له از امت اسلام و اهتمام به امور مسلمانان، قدردانى کرد.

خواندن 427 دفعه
Share this article

درباره ما

آيت الله حاج شيخ علي صافي اصفهاني(سرپرست مجموعه ي دارالصادق اصفهان)

مؤسسه دارالصادق (عليه السلام) با قاطعيت تمام اعلام مي کند که يکي از اهداف اين مؤسسه مبارزه فرهنگي با انحراف و منحرف و با بدعت ها و پاسداري قاطع از مکتب نوراني اهل بيت(عليهم السلام) است و تنها به قرآن و عترت تکيه دارد و از آنها کمک مي گيرد و لاغير، لذا در اين راه مقدس هيچگونه ترس و واهمه اي به خود راه نمي دهد و...

ادامه مطلب...

تماس با ما

home-icon- اصفهان، چهارراه عسگریه ، خیابان صغیر اصفهانی ، ابتدای کوچه لاله ، پلاک 70 ، دارالصادق اصفهان

 telephone  32317981 ، 03132317982  

 

   linkdin2  googleplus22  telegram4  twitter2  instagram2  facebook2

 

آمار بازدید کنندگان

امروز501
دیروز946
این هفته5716
این ماه16893
جمع بازدیدها304321

1398-10-28
Top